Dodany: 2010-10-25 14:44:31
 

Jakie zbierać faktury?Jeżeli choć raz w życiu rozliczenie roczne w Urzędzie Skarbowym wykonywało za nas biuro rachunkowe częstochowa, wiemy, że warto jest zbierać dokumenty będące dowodem na zakupy, które możemy odliczyć od podatku, usługi za które płacimy.


Jeżeli nie rozliczaliśmy się nigdy przez biuro rachunkowe częstochowa, musielibyśmy sami trafić na informacje o możliwości odliczenia od podatku usług, zakupów itd. Większość z podatników wie, że przysługuje tzw. ulga na dziecko. To jedyne informacje jakie potrafimy wykorzystać starając się by zwrot naszego podatku był jak najwyższy.

Przede wszystkim zacznijmy od archiwizowania faktur za usługi, o których wiemy, ze na pewno możemy odliczyć od podatku. Tak jest np. w przypadku internetu. Jeżeli zbieramy comiesięczne faktury za łącze internetowe, możemy je odliczyć od podatku jako narzędzie naszej pracy. Pamiętajmy, że może to zrobić tylko jeden małżonek – musi być on zameldowany w miejscu gdzie podłączony jest internet. Biuro rachunkowe częstochowa podpowie nam zapewne jakie są aktualne przepisy odnośnie ulg podatkowych. Jakie artykuły budowlane możemy odliczyć itd..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie zbierać faktury?
Nick: