Dodany: 2010-10-25 14:41:23
 

Czego możemy oczekiwać od naszej księgowej?Jeżeli decydujemy się, że nasza działalność wymaga zatrudnienia księgowej, lub skorzystania z usługi jaką oferują usługi księgowe częstochowa, powinniśmy od razu sprecyzować nasze wymagania odnośnie naszego zleceniobiorcy. Usługi księgowe częstochowa to pojęcie tak szerokie, że nie zawsze wiadomo czym tak naprawdę pokierować może nasze biuro.


Jeżeli decydujemy się na zatrudnienie księgowej na etacie w firmie, możemy z pewnością oczekiwać, że tak jak inni pracownicy będzie przestrzegała czasu swojej pracy. Będzie przestrzegała regulaminu jaki obowiązuje w firmie wszystkich pracowników. Księgowa przede wszystkim powinna wykonywać wszystkie polecenia szefa lub osoby uprawnionej do wydawania jej poleceń służbowych. Praca księgowej nie polega bowiem na pracy twórczej a jedynie na przygotowywaniu dokumentów, sprawozdań takich jak oczekuje szef i wtedy gdy szef prosi.

Jeżeli jednak zdecydujemy się na skorzystanie z usługi księgowe częstochowa, mamy prawo oczekiwać, ze wszystkie zlecenia będą na czas wykonywane, że będą dopilnowane terminy załatwiania spraw, rozliczeń m. in. z Urzędem Skarbowym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czego możemy oczekiwać od naszej księgowej?
Nick: